PLOTOMOTIV stavebnice plotu

Unikátní patentovaný způsob stavebnice plotu, který si sami vymyslíte

Desítky let vyrábíme ploty na zakázku v rodinné firmě PLOTY OD OTY s.r.o. Protože nás ploty baví, rádi děláme originály a stále zlepšujeme výrobní i montážní proces.

Nyní přicházíme se zcela novou obchodní značkou – PLOTOMOTIV. Jedná se o promyšlenou stavebnici plotu, kterou dokáže sestavit každý, kdo zvládá běžné domácí práce a údržbu. Lehká hliníková konstrukce vám umožní bezproblémovou manipulaci s prvky i celým plotovým dílcem. Patentovaná stavebnice plotu vám poskytne nezapomenutelný zážitek.

Principy naší práce

1. Kvalita

Kvalita není jen o materiálech, ale taky o lidech, o strojařské přesnosti jít na trh se svojí kůží.

2. Originalita

Krása našeho okolí souvisí s jednoduchostí a originalitou a my máme rádi jednoduchá a originální řešení

3. Vlastní vývoj

Nestojíme na místě, ale v našem oboru přinášíme zákazníkům inovace a PLOTOMOTIV je toho důkazem

Co od nás můžete očekávat

Otevřenost k řešení

Uvědomujeme si, že si člověk pořizuje plot zpravidla jednou či dvakrát za život a tak pravděpodobně budeme mít větší znalosti v oboru. Jsme připraveni vám pomoci najít správné řešení.

Profesionální přístup

Naší rodinou firmu PLOTY OD OTY s.r.o. tvoří zkušení pracovníci jak v terénu, tak i na dílně, kteří své práci rozumí a rádi poradí a pomohou. Pro naše zákazníky řešíme i záruční i pozáruční servis.

Podpora montáže a instalace

Udělali jsme maximum pro zjednodušení montáže a instalace. Dodávané návody vás přesně krok za krokem provedou celým procesem. Dále připravujeme i videonávody.

Lidová cena

Cena výrobků PLOTOMOTIVU je více než příznivá díky sériové výrobě a kontinuálního vylepšování výrobního procesu. Přesvědčte se sami.