Řešení na míru

Naši originální stavebnici plotu vám připravíme přímo na míru dle vašeho zadání na základě zadání po centimetrech.

Míry očekáváme v milimetrech. Minimální výška i délka dílce je 500 mm. Maximální výška je 1.500 mm a maximální délka je 2.500 mm.

plotomotiv_eco_01_optimized

Rozměry

Šířka plotového dílce ve smyslu vlastního výrobku musí vždy být menší o 30mm než šířka, kterou naměříte mezi sloupky, ať je o sloupky vyzděné nebo kovové (viz.obr.). Důvodem je délka kotevních prvků. Kovové sloupky si také můžete objednat u nás a opět na míru po jednotlivých centimetrech. Nabízíme sloupky na přimontování pro betonový základ nebo pro zabetonování.

Při volbě výšky plotového dílce bývá standardem ponechat mezi plotem a podezdívkou cca 30-40 mm a pod vrcholem sloupku cca 10-20mm.
Objednací výška plotového dílce tedy je 40-60mm menší než výška sloupku (viz.obr.).

mereni_plotu_001_optimized

Pohledové a konstrukční provedení

Pohledové provedení vlastního plotového dílce volíme dle vzorů A1 až E2.

Tvar plotu určujeme vše co na první pohled dělá plot plotem, tak jak vám padne do oka. To je celkový tvar, vrcholový tvar plot. dílce, počet vodorovných tyčí, počet vodorovných tyčí a konstrukční způsob kompletace – ECO nebo PRIM. Hlavní část objednacího kódu pak vypadá např. ECO.B1 nebo PRIM C2.

Zdobení

Na závěr objednávky plotových dílců můžeme výrobky doplnit špicemi a dekoračními prvky v ploše. Špice ani zdobení není povinností vybrat, ale je dobře, abyste věděli, že je možnost volby.

Nabízíme celkem pět špic či provedení zakončené plastovou záslepkou. Dále nabízíme zatím šest typů zdobení , nebo-li dekorativních prvků

V případě vžběru špic či zdobení jsou pevně instalovány již v naší výrobě na daný počet svislých prvků a k vám již dorazí jako jeden prvek. Na Vás bude ``jen`` ukotvit ``obohacený ``svislý prvek na prvky vodorovné (více viz Kompletace).